Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů
Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů je charakteristická tím, že slouží pouze na krátké období, kdy obvykle čekáme než nám příjde výplata, důchod, či jiná hotovost.
Jaká je nejvýhodnější konsolidace?
Konsolidace čili sloučení půjček do jediné splátky je často vyhledáváno klienty, kteří se až příliš zadluží a je to pro ně jednodušší východisko. Při správně zvoleném typu konsolidace se sníží úrokové sazby nebo splátky a vy tak značně ušetříte.
Rozdíl mezi konsolidací a refinancováním
Konsolidace a refinancování jsou mezi lidmi stále oblíbenější. Na první pohled můžete říci, že se jední o totožné produkty, kdy staré půjčky či hypotéku nahradíte novou. Ve skutečnosti se od sebe liší a to dosti výrazně.
Domácí rychlé půjčky do výplaty
Domácí rychlé půjčky do výplaty jsou stále oblíbenější. Jejich princip spočívá v tom, že vám peníze donese domů obchodní zástupce, kterého vám společnost přidělila.
Dlouhodobé půjčky bez registru ihned
Finanční trh skýtá desítky možností a způsobů, jak si půjčit peníze. Můžete vybírat dlouhodobé půjčky bez registru ihned, krátkodobé půjčky, hypotéky, americké hypotéky, kontokorent, revolvingový úvěr, půjčky domů, sms půjčky a desítky dalších produktů.
Tesco půjčka bez doložení příjmu
Půjčky bez doložení příjmů zpravidla vyhledávají lidé, kteří nemohou nebo nechtějí dokládat své příjmy protože jej momentálně nemají nebo je nepravidelný.
Kde půjčí opravdu všem?
Také hledáte v záplavě nabídek společnost, kde půjčí opravdu všem? Pokud pomineme žádost u banky, která má velmi přísné podmínky pro své klienty, můžete vybírat ze široké nabídky nebankovních půjček.
Jaká je nejvýhodnější konsolidace půjček?
Konsolidace půjček je sloučení půjček, kreditních karet, kontokorentu, někdy i leasingu do jediné splátky. Konsolidace vám může pomoci ve chvíli, kdy máte napůjčováno více peněz a ocitli jste se v tíživé situaci. Zbavíte se zbytečných poplatků za vedení účtů k půjčkám, úroků apod.
Co je fixace hypotéky?
Každá banka poskytující hypotéku nabízí možnost fixaci úrokové sazby, klient si zvolí období, po které má garantován stejný úrok.
Co je hypotéka a na co myslet?
Hypotéka je dlouhodobým úvěrem, a pro většinu z nás jediným možným řešením, jak získat vlastní bydlení. Splácení je však jištěno zástavním právem samotnou nemovitostí.
Prodlužování splatnosti půjčky – výhody a rizika
Nebankovní úvěry u nás v posledních letech zažívají velký boom a vzhledem k zadluženosti mnoha lidí a velké poptávce po tomto typu půjček se jejich počet neustále zvyšuje. Jednou ze služeb, které tyto společnosti svým klientům nabízejí, je možnost prodloužení splatnosti půjčky. Na první pohled se jedná o dobrou věc a pro mnoho lidí je to svým způsobem záchrana, když z jakýchkoli důvodů nezvládnou svůj závazek uhradit včas.
Půjčka pro lidi na Úřadu práce
Nezaměstnaní lidé, kteří jsou v evidenci na Úřadu práce to mají při hledání půjčky hodně těžké. Banky jim žádný úvěr nedají a i u nebankovních poskytovatelů je celá řada takových, jenž vyžadují potvrzení o příjmech. Pokud člověku, jenž je nezaměstnaný, stačí jen malá půjčka v řádu max. několika tisícovek, tak se vhodný úvěr najít dá, mnohdy i bez poplatků. V případě, že osoba vedená na Úřadu práce potřebuje půjčit mnohem více (např. desítky až stovky tisíc), jedinou šancí je vzít si půjčku na základě ručení nemovitostí, kde potvrzení o příjmu obvykle nebývá vyžadováno.
Jaké mám možnosti získat půjčku, když kvůli exekuci nemám bankovní účet?
Mít exekuci na bankovní účet není nic příjemného – taková situace samozřejmě přináší spoustu komplikací a nepříjemností. Jedním z negativ exekuce je i to, že svůj účet prakticky nemůžete používat – jinak byste o peníze na něm přišli. Pokud jste tedy v exekuci, nepůjčí Vám žádná banka a i u nebankovních společností je řada těch, kteří mají vlastnictví bankovního účtu jako jednu z hlavních podmínek. Jaké mají možnosti lidé, kteří nutně potřebují úvěr, ale nemohou si jej nechat poslat na vlastní účet?
Půjčky na bydlení bez zajištění
Zatímco malé půjčky ve výši několika tisíc už dnes může získat prakticky každý, komu bylo 18 let, u vysokých úvěrů na financování bydlení jsou podmínky daleko přísnější. Půjčky na bydlení sice poskytují jak banky, tak i menší nebankovní společnosti, pro získání takového úvěru je ale třeba splňovat poměrně přísné podmínky.
Půjčky bez poplatků a bez úroků
Konkurence na trhu s půjčkami je v současné době tak velká, že už není problém sehnat úvěr, který je zcela bez poplatků a úroků. Můžete si tak půjčit např. 3 000 Kč a vrátíte rovné 3 000 Kč a ani o korunu navíc. Takovéto půjčky nabízejí některé nebankovní společnosti, které ale úvěr zdarma poskytují pouze napoprvé – v případě další žádosti o půjčku už klient musí uhradit stanovený poplatek.
Půjčky s možností předčasného splacení
Když si půjčujeme peníze, obvykle je součástí úvěrové smlouvy i doba splácení. U malých nebankovních půjček se většinou půjčka splácí jednorázově, u těch větších se splácení nejčastěji realizuje formou pravidelných měsíčních splátek. Někdy se ale může stát, že se Vaše finanční situace zlepší natolik, že byste úvěr rádi splatili celý předčasně. Jak jsou na tom přední české bankovní a nebankovní společnosti? Kde umožňují předčasné splacení úvěru zdarma a kde si za tuto službu naopak účtují poplatky?
Půjčky do druhého dne
Mnoho lidí, kteří potřebují půjčit peníze, nemohou příliš dlouho čekat a hledají tak úvěr, který by dostali co nejrychleji, v ideálním případě maximálně do druhého dne. Díky velmi silné konkurenci mezi bankovními a zvláště nebankovními poskytovateli půjček tak dnes není problém takovou nabídku najít.
Které společnosti umožňují splátkový kalendář?
Půjčky by se měly vždy řádně splácet v termínu, který je předem domluvený. Co ale dělat v situaci, kdy prostě na splátku nemáte dostatek peněz? Nejhorším řešením je tzv. strčit hlavu do písku a s poskytovatelem půjčky nekomunikovat. Nejen že tím nic nevyřešíte, ale budou Vám naskakovat další penále a sankce a z malého závazku se za krátkou dobu může stát obří dluh, který může skončit i exekucí Vašeho majetku.
Základní rozdíly mezi bankovními a nebankovními půjčkami
Pokud uvažujete nad tím, že si vezmete úvěr, první věcí, kterou je třeba si rozmyslet, je zda si budete žádat o půjčku od banky nebo od nebankovní společnosti. Oba typy půjček mají své výhody i nevýhody a primárně jsou zaměřeny na trochu jinou cílovou skupinu klientů. V tomto článku se podíváme na základní rozdíly mezi bankovními a nebankovními úvěry a řekneme si, v pro koho je lepší zažádat si o úvěr u banky a pro koho jsou naopak vhodné nebankovní půjčky.
Nejlepší dlouhodobé půjčky
Dlouhodobé půjčky jsou spíše doménou bankovních institucí, nabízejí je ale i některé nebankovní společnosti. Zatímco u rychlých krátkodobých půjček jde pouze o malé částky a rozdíly mezi jednotlivými nabídkami nejsou tak markantní, u velkých úvěrů už se dají správným výběrem půjčky ušetřit až desítky tisíc korun.